KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9122021
nr 912 2021
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Ols Maria, signerad, 19, 9x29, 5, Hjert & Hjert, 167, Asplund 286
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:33:35
15/8 20:07:23
4.000 kr
7/9 21:39:56
15 sep
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn